posłuchaj jak brzmi tlen, witamina C i progesteron

Przepiękna opowieść dzwiękowa o naszym świecie i chemii organicznej.

Mike Adams, dyrektor naukowy Science Laboratory, redaktor NaturalNews.com w fascynujący sposób przełożył częstotliwość pierwiastków na słyszalne sekwencje muzyczne – nazwał to ELEMONICS . Przyporządkował częstotliwości i masę atomową do 88-klawiszowej klawiatury keyboardu. Dzięki temu możemy usłyszeć jak “brzmi” wodór, tlen, dwutlenek węgla, ale również witamina C, B12 czy progesteron. Jak łatwo się domyślić tworzą one przepiękną, zachwycającą harmonię dźwięków – SYMFONIĘ ŻYCIA. Gdy uświadomimy sobie geniusz kompozycji i absolutne piękno tej symfonii, którą prezentuje Adams, a która jest jedynie małym fragmentem symfonii całego wszechświata trudno uwierzyć, że jest ona dziełem przypadku. Ona jest celowa, super-inteligentna i doskonała w swym pięknie i świadczy o Stwórcy, którego nasz umysł po prostu nie jest w stanie ogarnąć. Pomyśleć tylko jak brzmi ciało człowieka, które jest zbudowane z tej samej tkanki co kosmos!

Dla porównania Adams stworzył również dźwiękowe odpowiedniki związków chemicznych wytwarzanych przez człowieka, takich jak glifosat (substancja czynna m.in. roundupu) czy fluorek oraz metale ciężkie –  brzmią nie tylko nieharmonijnie, ale wręcz rozstrajająco. Jak mówi Adams warto posłuchać tych dźwięków zanim zdecydujemy się zbliżyć do tych substancji… Nie powinno nas również dziwić, że działają na nas zabójczo i są rakotwórcze.

Na filmie poniżej Adams prezentuje założenia elemonics i dodatkowo, w bardzo przystępny sposób i pełen pasji opowiada czym jest tlen, czym jest magnez, jod, dlaczego lit służy do produkcji baterii i leczenia depresji… Porusza również temat suplementacji  w kategoriach harmonijnego dostrajania elementów do ciała, zbudowanego, podobnie jak nasza planeta w ok. 70% z wody.

Jak on to zrobił? Poniżej wyjaśnienie samego autora:

W skrócie, odkryłem sposób na odwzorowanie miejsca pierwiastków na standardowej klawiaturze 88-klawiszowej, stosując jako przelicznik masy atomowe. Wodór został odwzorowywany jako 3520 Hz (wysoki klucz A7 na klawiaturze) i była to jedyna moja arbitralna decyzja. Pozostałe pierwiastki zostały zapisane na klawiaturze w stosunku proporcjonalnym do wodoru. Ponieważ węgiel ma masę 12, na przykład, został odwzorowany jako 3,520 / 12, która jest równa 293,3 Hz. Odpowiada to kluczowi D4 na 88-klawiszowej klawiaturze.

Można również pobrać nagranie elemonics jako sekwencje muzyczne w formie pliku MP3 pod linkiem TUTAJ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *